חיפוש באתר

עיצוב לוגו - בניית תדמית חדשה הכוללת עיצוב ובניית סמל, לוגו, ועיצוב אתר

עיצוב לוגו עבור: אינדקס לאירועי חברה איכותיים פיתוח הלוגו התחיל ממחקר והבנת צורכי הלקוח הקונספט הנגזר מכך היה לשדר: תנועה, יציאה, חופש, אנשים, קבוצה, מעגליות ופנייה אישית. בהמשך נבנה ועוצב הסמל של הלוגו, הטיפוגרפיה הינה עם נוכחות משמעותית, במשפט המשנה של הלוגו הטיפוגרפיה היא עם פנייה אישית המסמלת את היציאה לחופש מהמשרד.

תהליך עיצוב לוגו- צבעים
חלק נוסף וחשוב בתהליך יצירת התדמית ועיצוב הלוגו הוא כמובן בחירת הצבעים של הלוגו כשכל צבע מייצג חלק מעיסוקי האתר- הצבעים ומשמעותם: תכלת- יציאה מכותלי המשרד -החוצה למקום בו שמיים תכולים, ירוק- מייצג את  הנישה של: ימי הכיף והגיבוש - שחלקם מתרחשים בטבע. האדום- מסמל את הסדנאות- אדום הוא צבע המשדר תזתיתיות ותנועה או איזושהי התרחשות ופעילות וזה ממחיש את הרעיון.  צהוב- הפקת אירועי חברה - גם פה יש צבע המשדר- חיים, אור, יחד וזרימה. ולבסוף הצבע הכתום- מייצג את הפקת הכנסים וימי עיון- צבע שמכיל בתוכו את האדום והצהוב יחד את המשמעויות של שניהם.

עיצוב לוגו חינם
כפי שניתן לראות יצירת לוגו הוא לא דבר פשוט מדובר בתהליך הכולל שלבי פיתוח עד למוצר הסופי שנקרא: לוגו, בדיוק כמו כל יצירת הכנת הלוגו דורשת מיומנות, מקצועיות לכל המחפשים עיצוב לוגו חינם עליכם להבין שחינם משמעותו לוגו שלא מייצג נכונה את אשר אתם רוצים ובעיקר זהו סיכון שיכול לעלות בזמן ובכסף, המלצתי לכם היא לא להסס לפנות למעצב לוגו בכדי שיצור מיתוג מחדש, החל מעיצוב לוגו, ועיצוב תדמית הכוללת: בניית לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב דפי לוגו, מעטפה וחתימה דיגיטלית למייל, ולבסוף איך אפשר בלי- עיצוב ובניית אתר המכיל את השפה הגראפית החדשה שנגזרת מן הלוגו.  לחבילות העיצוב של גרפיקטד.  לבירורים והצעות מחיר פנו אליי.
 

דוגמאות לעיצוב לוגו נוספים שעיצבתי:
עיצוב לוגו
עיצוב לוגו

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *