חיפוש באתר

עיצוב לוגו - תהליך יצירת לוגו החל מ: סמל, לוגו, בניית שפה גראפית ועיצוב התדמית כולה

הלוגו הישן משמאל והלוגו המשופר והחדש מימין
חדש מגרפיקטד! כחלק מעיצוב תדמית- בוצע חידוש לוגו ולאחר תהליך זה הוחלט על שיפור ועיצוב זהות מחודשת של חברת: "מאור המפרץ"- חברה העוסקת ביבוא ושיווק חומרי חשמל לתעשייה. התהליך: התהליך החל ממחקר התחום, לאחר מכן הוחלט על סמל שמייצג את תחום עיסוק החברה, סמל בהיבטו- הוא ייצוג והבעה של רעיון ע"י אובייקט או באמצעות מילים, מוסיקה או ציור. לאחר עיצוב הסמל נבנה ה- לוגו. הסמל והלוגו משויכים לחברה אצל הצופה ותהליך זיהוי החברה מתרחש, ובכך תפקיד הלוגו מתממש. מצורפים תמונות הממחישות את התוצאה הסופית של עיצוב הלוגו תוך השוואה בין הלוגו הישן ללוגו החדש. את המשך התהליך- הכולל בתוכו בנוסף ל - בנית לוגו גם בניית תדמית, דפי לוגו, ניירת משרדית, עיצוב מעטפה, עיצוב כרטיסי ביקור, בניית קטלוג, עיצוב אתר ובניית אתר תדמית, תראו באתר במשך הזמן.
  

אני חושבת שניתן ללמוד מן תהליך זה ומצפייה בתוצאה הסופית כי: אין חשש מפנייה למעצב גרפי, בכדי שייעצב לוגו חדש או שייבצע חידוש לוגו קיים, מכיון שמערך המוצרים הנלווים מן הלוגו מקיימים את התהוות התדמית ובעיקר יוצרים מיתוג מחדש ו/או מיתוג חברה חדש הממצב את החברה/עסק במקום מכובד וראוי לפרסום וקידום השירותים שלו. העלות של עיצוב לוגו ושלל המוצרים הנלווים מוכיחים את תועלת ההשקעה.
צפו בחבילת התדמית של גרפיקטד המציעה את שלל הפתרונות לעסק שלך במחיר אטרקטיבי ובאיכות בלתי מתפשרת! חבילת  לוגו ו/או חבילת תדמית כוללת עיצוב: סמל, ובכללותו עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב דפי לוגו (עיצוב ניירת משרדית), מעטפה, חתימה אלקטרונית לאי-מייל, ובנוסף בניית דף הלוגו כתבנית בוורד!
*מלבד החבילה: גרפיקטד מציעה עיצוב אתר ו/או בניית אתר תדמיתי- צרו קשר להצעת מחיר ו/או בירורים!
עיצוב תדמית ומיתוג שלם לעסק


 
אופציות לעיצוב הלוגו שהוצעו ללקוחהלוגו הנבחר
ה-לוגו בצבעים שונים ובתנאים שונים
ערכים של לוגו - הגדרת צבעוניות לדפוס ולסביבת מסך ועיצוב אייקוניםכריכה לקטלוג, עיצוב מיני קטלוג למתנות
עיצוב ברושור- מכירתי, עיצוב קטלוג מוצרים, קטלוג מתנות


עיצוב אתר כחלק מעיצוב תדמית ומיתוג כולל לעסק

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *