חיפוש באתר

איור רפואי - איור תהליך רפואי

איור רפואי 
איור רפואי כשמו כן הוא, אילוסטרציה מדעית, האיור הוא לרוב - איור במחשב/איור דיגאטלי (לא תמיד מתחיל ככזה, לרוב רצוי להתחיל מסקיצה ידנית עד לאישור הרופא/פופסור), האיור הרפואי ממחיש תהליך רפואי כלשהו, כגון: תיאוריה רפואית או פעולה מדיקלית,על האיור הרפואי להמחיש חומריות נכונה, טקסטורות, ופרופורציות נכונות בין השאר. מדובר בתחום שדורש יכולות שונות ומגוונות:ראשית יש לפנות למעצב גראפי, כזה המוכשר להתמודד עם האינפורמציה והפרשנות לה בסופו של דבר לנייר. רצוי מעצב עם כישורי איור, להבדיל מאיור רגיל יש פה התמודדות עם חומר רפואי, על הנושא המאיור להיות בהיר וברור כמה שיותר למאייר כך שיוכל להמחיש זאת בצורה הכי ברורה ונכונה, לקהל היעד של האיור.
איור רפואי
איור רפואי - אוייר ע"י grafficted.com
medical illustration -  איור תהליך רפואי של ניתוח מוח מורכב.

תהליך האיור הרפואי
בתהליך האיור הרפואי לרוב פונים אליי רופאים/פרופסורים, שיודעים מה הצרכים שלהם מבחינת האיור,אני מכוונת ומשתדלת ליצור עבודה מדוייקת וחדה ככל הניתן שמייצגת את ההליך הרפואי הנדרש לאיור הרפואי. מניסיוני מדובר בתהליך המצריך תקשורת טובה, הסבר מדויק ופשטני ככל הניתן מן הרופא למאייר הרפואי עד מגיעים לתוצאה הטובה
ביותר.
ברוב המקרים בהם איירתי איורים רפואיים, הנ"ל היו מיועדים למגזינים רפואיים, או מאמרים שמפורסמים בארץ או בעולם, או איור רפואי המיועד לתזה.

בדוגמא לאיור רפואי (בתמונה למעלה)  - איור רפואי שאיירתי עבור בית חולים איכילוב (בי"ח דנה לילדים),
תוכלו לראות, תיאור של הליך רפואי עדין ומורכב וייחודי שמטרתו להסיר גידול ממוח, ייחודו של הניתוח הוא הפחתת הטראומה בניתוח שכזה והגישה למיקום הניתוח במסלול ובדרך פחות פולשנית וטראומתית.
לעוד דוגמאות של איורים רפואיים
אני חייבת לציין שמדובר במקום עם אנשים איכותיים, בתהליך היצירה נהניתי מאוד, מן המקצועיות, המסירות והיחס החם מן הצוות הרפואי. בפרט מן הרופאים שמולם עבדתי שהמחישו בצורה הברורה ביותר את תהליך ניתוחי המוח שהם מבצעים בעיקר בילדים.

מעוניין/ מעוניינת במאייר רפואי?
אשמח לשוחח אתכם ולשלוח הצעת מחיר רלוונטית. פנו אליי ל: grafficted@gmail.com או התקשרו: 077-4420749 

איור רפואי מתוך אוסף איורים רפואיים להמחשת ניתוח מוח להסרת גידול במוח

איור רפואי מתוך סט איורים רפואיים לניתוח מוח להסרת גידול - בי"ח איכילוב
איור רפואי לחברה רפואית למכשור רפואי
איורים רפואיים
סט איורים לחברה רפואית - אילוסטרציה לפעולת מכשיר רפואי


מעוניין/ מעוניינת במאייר רפואי?
אשמח לשוחח אתכם ולשלוח הצעת מחיר רלוונטית. פנו אליי ל: grafficted@gmail.com או התקשרו: 077-4420749 

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *