חיפוש באתר

מיתוג עסקים Grafficted

מהו המושג: מיתוג עסקים?
מיתוג בכלל הוא מושג די אמורפי, הוא מתייחס לרושם שנותר אצל הלקוח, הזיכרון והחוויה שלו מהמותג שלך, התחושות שמתעוררות כשחושבים על מוצר מסויים, הרצון לצרוך אותו, הרצון לבחור אותו מבין יתר המתחרים, מיתוג הוא הייצוג של הערכים של החברה שלך, הערכים הללו מתבטאים בסופו של דבר בשפה גראפית שיוצרת את תחושת הזהות התדמיתית של העסק שלכם. כשאראה את הצבע הכתום על איזו חברה אחשוב? כאראה את צבע הסגול?
מיתוג עסקים הוא המטרייה של כל שירותי העיצוב שמתווים את הדרך לליבו ולתחושות הזהות של הלקוח עם או אל מול המוצר, מיתוג עסקים הוא בין השאר עיצוב מוצרי הפרסום והגרפיקה של כל אלמנט ואלמנט מודפס או דיגיטלי אצלכם בעסק. 
מיתוג עסקים הוא המטרייה של כל שירותי העיצוב ומוצרי הפרסום שלך
מיתוג עסק הוא המכלול של שירותי העיצוב השונים

זכרו מיתוג עסקי מוצלח הוא אותו כוח שיגרום ללקוח לבחור מן המדף דווקא את המוצר שלך, או את השירות שלך ולא של המתחרים שמציעים שירות דומה.


מיתוג עסקים למי לפנות?
עדיף לפנות לסטודיו קטן או למעצב גראפי שיש לו את ההכשרה להיקרא מעצב גרפי (כפי שלא תגשו לסתם רופא שקורא לעצמו רופא) אז נכון פה מדובר בשירות שלא עוסק בבריאות אך בהחלט עוסק בהשקעה של זמן וכסף. לכן עדיף לפנות למעצב גרפי. איך תדעו לאיזה מעצב- פשוט תתרשמו ממגוון העבודות של המעצב, תראו האם יש עקביות? יש שפה גראפית או כיוון מסויים? האם אתם יכולים לדמיין את עצמכם נותנים למעצב זה לעצב לכם את העסק או כל דבר שאתם מבקשים? אחרי שתענו על שאלות אלו תדעו לאיזה מעצב לפנות. ובאותה נימה אני מזימנה אתכם להתרשם מתיק העבודות של grafficted  לחצו כאן.

לכל שאלה או עניין במיתוג העסק שלכם פנו אליי ואשמח לשתף פעולה: grafficted@gmail.com 

חבילות מיתוג לעסקים
ניתן לצפות בהצעה שלנו לחבילות מיתוג לחברות או לעסקים קטנים או מיתוג לעסק בינוני.  לחצו בתמונה או לחצו פה לחבילות המיתוג.

מיתוג עסקים חבילות
חבילות למיתוג עסקים
החבילות שלנו: 
מיתוג עסקי חבילות עיצוב ומיתוג עסק חבילות מיתוג לעסקים
חבילות מיתוג לעסקים

מתנה למזמינים מיתוג עסק סטנדרטי ומיתוג מתקדם+

מיתוג לעסק -האם משנה המיקום של המעצב?
מיקום העסק והפנייה למעצב, יש התלבטות ראשונית ולא פעם שמעתי..."את מעצבת מהמרכז?" אנחנו בצפון איך נעשה זאת?" תשובתי היא: אפשרי ובקלות!
היום אנחנו בעידן טכנולוגי בו רוב ההתקשרות שלנו נעשית דרך טלפונים, נייחים/ניידים או מחשב, אין במרחק מגבלה דווקא יש בה משהו שעוזר לגבש מה כל צד רוצה וצריך כדי לקדם את העבודה והפרוייקט.

מיתוג עסק בצפון- מחפשים מעצב גרפי בצפון?
מיתוג עסק במרכז - מחפשים מעצב גרפי במרכז?
מיתוג עסק בדרום - מחפשים מעצב גרפי בדרום?

לעיצוב אין גבול חוץ מהדימיון.. אז אם אתם מחפשים מעצב גראפי זכרו שאתם מחליטים מול מי לעבוד. מה שמשאיר אותנו עם המסקנה שהמרחק הוא לא אישיו, הוא לא מהווה מגבלה כי אם אתגר שמייעל את העבודה ואת קצב ההתקדמות. לכן אם אתה זקוק למיתוג עסק בצפון, מיתוג עסק במרכז, מיתוג עסק בדרום- זה ממש לא משנה!
www.grafficted.com


 עליכם מוטל לבחון את התוצאות - במקרה שלי (במקצוע שלי) אין קל יותר מלראות ולשפוט בעצמכם.
צפו בתיק העבודות שלי.
לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *