חיפוש באתר

חידוש לוגו - תהליך שיפור לוגו ומיתוג מחדש

תהליך מיתוג מחדש - חידוש לוגו

רענון לוגו
רענון לוגו - עיצוב מחדש לוגו וחידוש לוגו

חידוש לוגו - מאור המפרץ
שדרוג לוגו ושיפור לוגו
רענון לוגו
רענון לוגו וחידוש לוגו


הלקוח שצריך לחדש
מה מביא את הלקוח/ה האמיץ שלנו לחדש את הלוגו היקר שלו אותו לוגו שמלווה אותו שנים?
אולי זה העובדה שהוא הכין אותו לבד בצייר? אולי כי הבן דוד היקר שלו גרפיקאי שיודע פוטושופ, הכין אותו עבורו? אני חושבת שכל הסיבות לעיל ועוד.. בעיקר וללא ציניות יש לנו נטייה להתחייב ולצרוך דברים שנראים לנו קריטיים עבור העסק שלנו- מלבד ללכת על מה שכל כך ברור שהוא- הוא ה- הדבר שבאמת יכול לבדל אותנו בשוק הרווי והקטן בישראל ולקדם את העסק שלנו כייחודי ובעל ערך.


הזמן טס...
יחד עם כל הסיבות לעיל הלקוח דוחה את בניית הלוגו- או פנייה למעצב מקצועי שיעצב לוגו ויימתג את העסק. אומנם הוא- יודע שצריך לחדש ולהתחדש אך הזמן טס ותמיד זה נראה זניח ופחות חשוב...

אז מתי תגיד כן?
אני חושבת שברגע שאכן עושים את הצעד- ומקבלים תוצאות ובעיקר פידבקים מחממים וחיובים ו- ואז...רק אז... מבינים שלחדש לוגו זה חובה ולא רשות! זהו הצעד החכם ביותר והתהליך שבונה את השם שלך והעסק שלך כעסק מושקע, רציני ששוה לקנות בו או להתעניין בו. לוגו ותדמית כוללת יוצרת מודעות גוברת שמשדרת רצינות ומקצועיות מצידך ומצד העסק שלך- כפי שאת אתה משקיעים בעסק שלכם כך הלקוח ישקיע בכם- לפחות מניסיוני ולדעתי האישית.
שיפור לוגו - גל ג'וק
רענון לוגו | חידוש לוגו (שדרוג לוגו)

החלטתי ללכת על זה
אז זהו! החלטתם אתם פונים אליי לעיצוב לוגו ושדרוג הלוגו , לעיצוב ומיתוג העסק שלכם כולל עיצוב ניירת אתר ועיצוב ברשתות החברתיות! אבל רגע ...

במה כרוך תהליך חידוש לוגו ושדרוג לוגו?
 1. בעיקר בנכונות מצד הלקוח, ברגע שהחלטתם שאתם יוצרים קשר אתם צריכים לוודא מספר דברים: שאתם יודעים מה אתם רוצים- הכוונה פה היא מה אתם רוצים ואיך אתם רוצים שייתפסו אתכם?מהם הערכים שאתם רוצים לשדר? כשתגישו את כרטיס הביקור שלכם- מה אתם מצפים שיקרה? כשתמסרו את כתובת האתר או תפנו אליו לקוחות פוטנצייאלים- מה אתם מצפים שייראו ומה הצעד שאתם רוצים שיעשו? 
 2. לעיתים מצב הלוגו הקיים הוא ממש לא טוב- ואין ברירה אלא להניח לו- לשכוח אותו ובעיקר לאחסן אותו בבויידעם!! האם אתם מוכנים לכך? 
 3. לעיתים זה בדיוק הפוך - אין ברירה אלא לחדש את הלוגו אך להישאר במקום שהוא מוכר וזכיר ללקוחות שלכם שמכירים אתכם כבר 10-15 שנה. העניין הוא שאתם צריכים לדעת (לא חייבים) מה הכיוון לפחות שאליו אתם מכוונים. 
 4. תהליך חידוש לוגו ושדרוג לוגו- כרוך בנכונות ובזמינות אל מול המעצב ורק מסיבה אחת- לזרז תהליכים וליצור תהליך מקוצר עם תוצאות טובות וממוקדות- ולא למרוח את זה. 

16 שלבים לשיפור לוגו

מהם השלבים לשיפור לוגו? מזווית המעצב- התהליך לחידוש או שיפור לוגו:

 1. מחקר והבנת התחום והעסק של הלקוח שפנה אליי לעיצוב לוגו
 2. איסוף חומרים ישנים -בעיקר בחינת הלוגו הישן
 3. התחשבות ברצונות הלקוח- ושימוש או: בצבעוניות זהה, או בחלק מהצבעוניות, אולי ולעיתים שימוש בפונט זהה ללוגו הישן (חלק מהדברים שיוצרים אחידות וזהות מוכרת). 
 4. איסוף חומרים טקסטואלים וויזואליים הקשורים לתחום
 5. החלטה על קונספט מסויים
 6. והתחלת עיצוב סקיצות ידניות (כן!! יש דבר כזה- עיפרון דף וגם...מחק)
 7. מעבר למחשב
 8. בניית סקאלה צבעונית חדשה
 9. החלטה על פונטים מתאימים שמדברים בשפה של התחום ותואמים לקונספט
 10. החלטה וניסיונות ותהייה ועשייה עיצובית של סמל שילווה את הלוגו
 11. במידה ואין סמל בלוגו ומדובר בלוגו-טיפוגרפי בלבד-  לוגוטייפ - אז מחקר וניסיונות טיפוגפיים.
 12. חיבור כל החלקים ללוגו שלם- יצירת מס' אופציות של לוגו ובסוף אריזה של כל הלוגיים ושליחת סבב עיצובי ראשון ללקוח.
 13. החלטה על כיוון מסויים או שילוב בין האופציות או יציאה לסבב אחרון נוסף. (לרוב שם כבר יש הצלחה או התבשלות לכיוון שאיתו ובו ניתן להתמקד)
 14. ליטוש הסקיצות והגשה סופית של לוגו!!
 15. המשך לשאר עיצוב התדמית - עיצוב נייר לוגו, עיצוב מעטפה, עיצוב חתימה למייל, עיצוב תבניות וורד, עיצוב חתימה למייל. בדקו את החבילה לעיצוב לוגו ותדמית שלנו! 

אזזזז מה? מה ה...המחיר ל- חידוש לוגו?
אז לפני שנדבר על מחיר... חשוב להבין שהתהליך של חידוש לוגו כולל בתוכו פירוק כל המוכר לך וחיבור לדברים הנכונים במוכר לך, ואז יצירה מחדש של משהו משופר בהרבה יותר מהלוגו המקורי. מדובר בתהליך שלוקח זמן, שמבשיל והתהליך כולו מורכב לא פחות ואף יותר מבניית לוגו חדש ללא חידוש לוגו קיים. לכן המחיר הינו מחיר זהה לבניית תדמית כוללת.

מה המחיר של עיצוב לוגו במידה ואני רוצה עיצוב לוגו בלבד? בלי עיצוב תדמית כוללת כרגע? 
אז זהו שבניתי בדיוק עבורכם חבילה חדשה, ייחודית פופלארית מאוד!! בדקו את החבילה הפופלארית של עיצוב לוגו - כאן לאחר פניות רבות לעיצוב לוגו בלבד חבילה זו נולדה. היא כוללת בתוכנ חבילה סטנדרטית ופרקטית וכוללת בונוס מיוחד!!

 זהו!! כאן זה המקום וזהו הזמן וזו ההזדמנות שלכם!
אתה אמיץ? אכפת לך מהעסק שלך? אני יודעת שיש לך גם ככה המון הוצאות, אך זכור ישנה חשיבות לקביעת סדר עדיפויות וחידוש לוגו או עיצוב לוגו חדש הם תהליכים בעלי השקעה בטוחה  בעיקר לטווח ארוך בבידול העסק שלך.

זהו רגע האמת - זה מה שתעשה עכשיו: 
פנה אלינו -כאן - עוד היום להצעת מחיר, או צפה בחבילת התדמית שבנינו בייחוד עבורך!!!
דוגמאות נוספות לתהליך עיצוב לוגו או תהליך חידוש לוגו ושדרוג לוגו:
אפשרויות סקיצה של לוגו


לוגו בעברית ולוגו באנגלית פלוס אופציות ובחינת מצבים שונים בהם הלוגו יהיה מוצב בעתיד!


יצירת שפה עיצובית הכוללת: עיצוב אייקונים ועיצוב צבעוניות




עיצוב ניירת- עיצוב לוגו ועיצוב תדמית (מיתוג)


מוצרי עיצוב נוספים- ברושור מוצרים


עיצוב ברושור - עיצוב מיני קטלוג


עיצוב אתר אינטרנט כחלק מעיצוב התדמית והמיתוג של העסק!
 

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *