חיפוש באתר

חידוש לוגו ועיצוב לוגו מחדש

לוגו, למה צריך אותו? וצריך....
אוהוווהו... לוגו הוא הדבר הראשון אחרי שחשבתם על שם לעסק שלכם. אני לעתים שומעת, עזבי את הלוגו אני חייב מהר, מהר עיצוב של X או Y.... ויותר מאוחר כשהעסק ירוץ.. נוסיף לוגו.... מצב כזה הוא נוראי מבחינת תהליך עיצוב בריא של עסק.. זה כמו לרכב על סוס לפני שרותמים אותו...  אל תדלגו על שלב עיצוב הלוגו יש לכך חשיבות רבה מאוד, מבחינת המראה של העסק שלכם, הכיוון שאליו העסק פונה, איך אנשים יתייחסו אליו (בכבוד הרצוי), כשמטפחים את העסק מההתחלה למרות מגבלות תקציב, העסק יכול בעתיד לפרוח ולהתקדם כמה צעדים קדימה יותר מן המתחרים. 

מה צריך לדעת לפני עיצוב לוגו?
צריך לדעת מה אתם רוצים... לא מבחינת עיצוב, יותר מבחינת העסק שלכם, מה החזון של העסק, מה מהות העסק? מה הרעיון של העסק שלכם? ובעיקר למי אתם פונים (ולא להגיד לכולם...) , ככל שתהיה לכם הבחנה ברורה יותר ופילוח חד יותר של קהל היעד, העיצוב יהיה ברור ומכוון יותר מבחינת עיצוב הצורניות, בחירת הצבעוניות ומבחינת עוד ערכי עיצוב שונים. 

מתי תדעו שאתם חייבים לעצב מחדש את הלוגו שלכם או לפנות אליי לשיפור לוגו שקיים?
כשמעירים לכם על הלוגו, לפני שמעירים לכם על הלוגו... אני באמת ובתמים מאמינה שבעל עסק יודע הכי טוב מה טוב לעסק שלו, הוא יודע ומרגיש מתי יש צורך בשיפור או בהשקעה בעסק/בלוגו, בעל העסק יודע את המקצוע שלו יותר טוב מכל אחד אחר בתחום, לכן כאשר תרגישו שצריך לחדש את הלוגו והכי חשוב כשתבינו את המשמעות של קידום העסק שלכם.. סביר להניח שאז תפנו למעצב גרפי שייעצב עבורכם את הלוגו מחדש (רצוי לפנות אליי כמובן...)
מה משמעות חידוש לוגו? ושדרוג לוגו?
עיצוב לוגו מחדש יכול לשפר את תוצאות שיווק העסק, אני חושבת שהכי טוב מראה עיניים, תסתכלו על 2 דוגמאות, חפשו מכל תחום שהוא בעל מקצוע ואז חפשו את אחד המתחרים שלו (שלכם) תסתכלו על הלוגו של שני העסקים, סביר להניח שאחד מוצלח והשני מיושן או שניסו לעצב אותו לבד... 
חידוש לוגו ועיצוב מחדש של לוגו

איך חידוש לוגו ושדרוג לוגו עובד?

איך להגיע מוכן לתהליך עיצוב לוגו ?
להכין תקציב מתאים
להגיע בראש פתוח ולתת למעצב לעצב עבורכם ולא להפך...
לקחת את התהליך כתהליך מתפתח ולא כתהליך אינסטנט 
להגיע עם תשובות והבנה של העסק שלכם
להבין על העסק שלכם

להכיר את הלקוחות שלכם
לדעת מה החזון והעתיד של העסק שלכם
ועוד..

השאלות שהלקוח צריך לשאול...
1. איך תהליך עיצוב לוגו עובד?
2. כמה זמן לוקח לעצב לוגו? 
3. לאחר העיצוב מה אני מקבל בעצם?

התשובות שעליך לקבל...
1. התהליך של חידוש ועיצוב לוגו מתחיל משאילת שאלות והבנת תחום העיסוק שלך לרבות מחקר עליו, לאחר מכן מתחילים במלאכת עיצוב הלוגו ולבסוף מגישים אפשרויות שונות, לאחר בחירת אופציה רלוונטית או קרובה ממשיכים בתהליך וכשמקבלים תוצאה רצויה משפרים ומחדדים את הלוגו עד שהלוגו הסופי נולד.
2. זה תלוי, תלוי בשיתוף הפעולה בין הלקוח והמעצב וזרימת העבודה לרוב זה יכול לנוע בין שבוע לחודש.
3. אתה מקבל את הלוגו הסופי במספר ורסיות ובמספר סוגי קבצים כך שיהיה לך אפשרויות רבות של הלוגו לעתיד לשימוש עתידי בסביבת דפוס או בסביבת האינטרנט. 

מחיר חידוש לוגו / שדרוג לוגו
מחיר חידוש לוגו מתחיל ממחיר עיצוב לוגו ומעלה (תלוי מהן דרישות הלקוח), מדובר בחבילת עיצוב לוגו ועיצוב מחדש לחלוטין של הלוגו, לעתים נדרשת יותר עבודה מאשר לעצב מחדש לוגו. 

האם עליכם לחפש מעצב שיעצב בחינם עיצוב לוגו?
לא!
האם אתם יכולים לעצב לבד לוגו?
לא... לא... ושוב לא (לא נתקלתי אף פעם בלוגו מוצלח במקרה זה) אבל אתם יכולים לנסות...
האם לבחור לוגו ממאגר ב200 שקל?
לא!
למה לא?
לפני ההסבר ועצתי למה כל התשובות לעיל הם: לא! ולא מוחלט! תחשבו על הדוגמאות/אנלוגיות הבאות:

  • במידה והייתם ניגשים למשפט - האם תבחרו במקום לפנות לעו"ד לייצג את עצמכם?
  • במידה והייתם ניגשים למשפט מכריע שישפיע על עתידכם, האם תפנו לעו"ד שייצג אתכם ב200 ש"ח?
  • במידה והייתם חלילה לא מרגישים טוב, הייתם פונים לאיש מומחה (רופא) שייטפל בכם? או שהייתם מנסים לטפל בעצמכם לבד? או נותנים לבן דוד או לשכן לרפא אתכם?  
  • אם הייתם צריכים לנהל את החשבונות של העסק בצורה רצינית- הייתם עושים זאת לבד או פונים לרו"ח?
     
    אני חושבת שהנקודה הובהרה, אז מה אם מדובר בעיצוב? גם פה עדיף לכם לפנות לאיש מקצוע שהוכשר כ4 שנים לעצב עבורכם, בשביל זה יש מעצבים גרפיים... אל תסתפקו באנשים חובבניים שיעשו את העבודה במקום אדם מקצועי, עצתי האישית לכם, אל תפנו לפתרונות אינסטנט שיעלו לכם בעתיד הרבה יותר, אל תחסכו, מכיוון שבסוף תצטרכו לעצב מחדש את הלוגו, או את האתר שלכם (אני נתקלת בזה באופן יומיומי). לדעתי אל תסתפקו בלוגו שיכול להיות של העסק שלכם ואת אותו לוגו עסק אחר יכול לרכוש... ולהיות חסר ייחודיות או משמעות והכול תמורת עיצוב לוגו ב200 ש"ח.....  אבל שוב זוהי אפשרות שנתונה לשיקול דעתכם בלבד. תסתכלו, תחקרו ובעיקר תחשבו היכן וכיצד העסק שלכם ייראה בעתיד, כאשר תבינו את החשיבות העתידית של עיצוב לוגו מוצלח ומקצועי.. תרימו טלפון.... 

דוגמאות לחידוש לוגו ושיפור לוגו: (שדרוג לוגו)


חידוש לוגו ושדרוג לוגו
חידוש לוגו
חידוש לוגו להזמנת מלונות באילת / חידוש לוגו לאתרחידוש לוגו / שדרוג לוגוחידוש לוגו

עיצוב לוגו ובניית לוגו
עיצוב לוגו ובניית לוגו


חידוש לוגו

חידוש לוגו

חידוש לוגו


לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *