חיפוש באתר

מיתוג עורכי דין וחבילת עיצוב לוגו לעורך דין

עו"ד מחפשים עיצוב איכותי ויוקרתי לעסק שלכם? למה לעו"ד למתג את המשרד שלו? 

התשובה לכך היא פשוטה: כי יש תחרות- הרבה תחרות בשוק של עו"ד, המיתוג מאפשר לכם כעורכי דין או כבעלי משרד עורך דין לבדל את עצמכם מן ההמון מן הכלל, להיראות מקצועיים, להיראות רציניים, לשדר ערכים שתואמים ומתאימים למעמד של עורך דין.
מיתוג משרד עורכי דין
מיתוג עורכי דין | מיתוג משרד עורך דין

חבילת מיתוג למשרד עורכי דין

יוצא לי לעתים להיתקל בלוגו של עורכי דין שנראים חובבניים, אני מניסיוני כמובן מזהה שמדובר בעו"ד שהחליט להשקיע כמה שפחות בכדי לחסוך עלויות לטווח הקרוב, מה שאותו עו"ד לא חשב עליו הוא שלא רק מעצבים כמוני שמים לב לחובבניות של הלוגו, לצבעים שלא מתאימים לכיתוב שלא מטופל כראוי, ובדיעבד מה שקורה הוא שמתוך לחץ תקציבי בטווח הקצר- לטווח הארוך נעשה נזק תדמיתי שיכל להימנע לו אותו עו"ד היה פונה למעצב רציני בעל ניסיון ותיק עבודות שמוכיח יכולות. לסיכום, עו"ד שרוצה להשקיע ולקבל תמורה לטווח הארוך עליו לפנות למעצב רציני ולא לפנות למישהו חובבני. 

מעוניינים במיתוג משרד עורך דין? פנו אליי עכשיו: grafficted@gmail.com או ב 077-4420749
מיתוג משרד עורך דין
עיצוב לוגו לעו"ד, מיתוג משרד עורך דין
חבילת מיתוג למשרד עורך דין
אז מה הצעד הבא?
עליכם להחליט שאתם משקיעים בתהליך מיתוג משרד עו"ד או בעיצוב הלוגו תקופה קצרה שתשלם לטווח הארוך.

מאיפה להתחיל בתהליך מיתוג משרד עורך דין? 


אם אתם שואלים את עצמכם מהיכן להתחיל בתהליך מיתוג משרד עורכי דין? התשובה לכך היא קודם לבחור האם להסתפק בעיצוב לוגו לעו"ד? או כבר לקחת חבילת מיתוג למשרד עורכי דין? תשובתי לכך היא: תלוי, תלוי בתקציב, תלוי בכוונות ובחשיבות שאתם מעניקים לכך, אם אתם מעוניינים בחבילת מיתוג למשרד עורך דין שכוללת הכל,  ניתן לפנות אליי ולהשיג אותי בדוא"ל: grafficted@gmail.com או ב 077-4420749 
מיתוג משרד עורך דין

מה זה מיתוג משרד עורכי דין ובכלל מה זה מיתוג? 

התשובה לכך היא רחבה, אך חשוב לציין שכוונתי למיתוג במקרה הזה היא לאחד מהתהליכים שיוצרים מותג, וזה עיצוב גרפי, כלומר מיתוג גרפי.

מיתוג הוא תהליך שבו מאפיינים עסקים ובוחנים אותם, חוקרים את הקונספט שלהם, את קהל המטרה, את החזון שלהם, את האסטרטגיות השונות ויוצרים פתרונות של תוכן או של גרפיקה והללו מותירים בסוף התהליך אצל הלקוח סט של חוויות ורגשות שבעל העסק רצה לעורר בלקוחותיו, ככל שהחוויה או הזכירות של המוצר/שירות גדולה יותר, כך הצלחת המותג מתממשת.

בהקשר שלכם כעורכי דין, זה משתנה מתחום התמחות אחד לשני, יש הבדל בין עורך דין פלילי או עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית או מאידך
 עורך דין לחברות וארגונים, כל התמחות מביאה אתה סט ערכים שונה שמשדרת מסרים שונים, אתם כעורכי דין עם התמחות כזו או אחרת יודעים הכי טוב מה מתאים ללקוחות שלכם ולתחום ההתמחות שלכם, האם נדרש עיצוב שיצור חוויה או רגשות של: עורך דין בהתמחות לפליליים בוודאי ירצה לשדר במיתוג שלו : חדות, החלטיות ועוד..  כאשר במקרה ובו אתם עורכי דין עם התמחות במסים סביר להניח שתרצו לשדר בגרפיקה ובמיתוג רצינות, סולידיות, דיוק. 

לאחר אפיון המסרים או התחושות שאתם רוצים להעביר מתחילים בתהליך העיצוב ומנסים ליצור את אותם מסרים ולהעביר את אותו סט של תחושות, כל פרויקט כמובן לגופו, כשהמטרה היא שוב להיות תקשורתיים ככל שניתן, בו בזמן ליצור בידול שלכם אל מול המתחרים ולייחד אתכם בעיצוב ולמתג אתכם כמובילים בתחום. 


מעוניינים במיתוג עורכי דין? פנו אליי עכשיו: grafficted@gmail.com או ב 077-4420749
מיתוג משרד עורכת דין

מה זו חבילת מיתוג לעו"ד? ומה כוללת חבילת עיצוב לוגו למשרד עורך דין?

חבילת מיתוג לעו"ד היא חבילה של פרטי עיצוב שנאספו  מתוך ניסיון, יחד לחבילה שאותה אני מציעה ללקוחות מעולם עריכת דין, חבילת מיתוג לעו"ד מתחלקת לחבילת מיתוג נרחבת לעו"ד או לחבילה סטנדרטית לעו"ד, גם פה זה תלוי תקציב וחשיבה שיווקית. היתרון בחבילת מיתוג לעו"ד מורחבת שהיא כוללת כל מה שעורך דין או משרד עורכי דין צריך: לוגו, כרטיס ביקור דו-צדדי, ניירת משרדית, נייר פירמה, נייר פקס, מעטפות בגדלים שונים, חתימה למייל. 
מיתוג משרד עורך דין
מיתוג משרד עורכי דין

עיצוב לוגו למשרד עורכי דין
עיצוב לוגו למשרד עורכי דין
עיצוב ניירת למשרד עורך דין
עיצוב ניירת למשרד עורכי דין

חבילת מיתוג למשרד עורכי דין שכוללת הכל כדי להתחיל לעבוד...

עיצוב לוגו לעורך דין/עיצוב לוגו לעורכת דין
- עיצוב ובניית לוגו
- עיצוב לוגו בוורסיות: שחור/לבן 
- עיצוב לוגו בוורסיית: צבע אחד/צבעוני 
- התאמת הלוגו לסוגי המדיה השונים: לסביבות האינטרנט והדפוס
- סגירת הלוגו לפורמט באיכות גבוהה 
- עד 2 סבבי עיצוב לוגו במידת הצורך כשבכל סבב עד 3אפשרויות
עיצוב כרטיס ביקור דו צדדי
עיצוב נייר לוגו לדפוס (ניירת משרדית)
עיצוב מעטפה
עיצוב חתימה לדוא”ל

*** מתנה שווה *** 
חבילת מיתוג למשרד עורך דין
חבילת מיתוג למשרד עורכי דין
מעוניינים במיתוג משרד עורכי דין? פנו אליי עכשיו: grafficted@gmail.com או
ב 077-4420749

מיתוג משרד עורך דין

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *