חיפוש באתר

חבילות מיתוג לעסק

חבילת מיתוג לעסק -חבילת מיתוג חדשנית

פתחתם עסק חדש? מתלבטים עם איזה מעצב גרפי לעבוד? רוצים לרענן מיתוג קיים? במידה והתשובות לשאלות הללו הן כן! אני ממליצה לכם לבחור מבין חבילות המיתוג הגרפי שלנו, חבילות המיתוג שלנו נבנו בהתאמה לצרכים ובקשות חוזרות ונשנות של לקוחותינו, שימו לב, לא ניתן לפרק חבילה אך ניתן לבחור מבין האפשרויות הרבות את החבילה שמתאימה לכם. 
מתוך חבילת מיתוג לעסק
מיתוג עסק

מהו מיתוג עסקי? 

מיתוג הוא תהליך בו מגדירים את ערכי העסק שלכם, את המסרים שאתם רוצים להעביר לקהל הלקוחות שלכם, העיצוב הגרפי הוא הלינק שמחבר בין הרעיון למסר ויזואליות, אין ספק הקשר בין מיתוג גרפי לעסק שלכם הוא קשר הדוק ובלתי ניתן להפרדה- כל עסק שמכבד את עצמו ומחשיב עצמו כעסק רציני חייב עיצוב לוגו, עיצוב ניירת משרדית ועיצוב לרשתות החברתיות, אלו הם פריטי עיצוב שמהווים את הכוח והמניע הראשוני וההתחלתי לשיווק העסק שלכם.

חבילת מיתוג עסק
מיתוג עסק

חבילות מיתוג לעסק מהן? ולמה לכם חבילת מיתוג לעסק


חבילות מיתוג לעסק- הן חבילות שמכילות אוסף של פריטי עיצוב שימושיים האסופה של פריטים אלו לכדי חבילה נובעת מן הצורך הפופולארי לכל חבילה ובהתאמה לכלל העסקים. 

ישנן חבילות מיתוג שונות לעסק, הבחירה ביניהן צריכה להיות לפי צרכי העסק שלכם, לדוגמה יש חבילות המיתוג הבאות:

חבילת מיתוג בסיסית לעסק קטן או בינוני שמעולה לתחילת הפעילות או שיפור הפעילות שלכם כעסק. 
מתוך חבילת מיתוג בסיסית
חבילת מיתוג ייחודית+ - חבילת מיתוג מתקדמת יותר שמכילה פריטי עיצוב והדפסה של קבלות/חשבוניות במיתוג שלכם, עיצוב והדפסת מגנטים וכמובן כוללת את פרטי חבילת המיתוג הבסיסית לעסק.
מתוך חבילת מיתוג ייחודית+ עיצוב עבור קייטרינג בוטיק - עיצוב לתחום האוכל והמזון

וכמובן את חבילת מיתוג מודרנית- חבילת המיתוג החדשנית והחדשה! שמותאמת לימינו אנו! וכוללת מענה לתקשורת הדיגיטלית שסובבת אותנו. 

מתוך חבילת מיתוג לעסק
מתוך חבילת מיתוג מודרנית לעסק


לעוד חבילות מיתוג לעסקים לחצו פה

למי חבילת מיתוג כוללת מתאימה?

חבילת מיתוג מודרנית שכוללת כל מה שעסק צריך, מיועדת לבעלי תקציב גבוה בלבד! ולבעלי עסקים שמבינים את חשיבות הנראות המודרני והדיגיטלי בימינו!
עיצוב הצעת מחיר כחלק מחבילת מיתוג מודרנית
בגרפיקטד אין עיצוב מתבניות או עיצוב חובבני, אנו מקפידים על איכות על עבודה מדויקת כל עיצוב הוא עיצוב בוטיק וייחודי שמאופיין במיוחד בשבילך ולקהל היעד שלך. 


אז נהיה בקשר? 
פנו אליי ונתחיל לעצב: 077-4420749 או למייל: grafficted@gmail.com
+Grafficted - עיצוב גרפי ומיתוג עסקי  

המחשבה על חבילת מיתוג מודרנית הגיעה מן ההבנות הבאות:

כרטיס ביקור זה דבר נפלא ועדיין לא חלף השימוש בו אך כיום אם אין לך אתר בפייסבוק (דף עסקי בפייסבוק) בייחוד שמדובר על עסק מקומי, כאמור כביכול אין העסק שלך קיים... 
דוגמה למיתוג לפייסבוק עבור קוסמטיקאית
עיצוב לפייסבוק כחלק ממיתוג ועיצוב תדמית לחברת מזון


עיצוב לפייסבוק כחלק ממיתוג ועיצוב תדמית למסעדה

היום כל התקשורת היא תקשורת דיגיטלית אנו מתקשרים עם הלקוחות שלנו באמצעות דו"אל, בצורה שוטפת, לכן יש חשיבות לחתימה במייל שמייצגת את העסק ואת המיתוג שלכם. גם כאשר בתחילת הדרך אתם מנסים להרשים את הלקוחות ולשכנע אותם לעבוד דווקא אתכם ולא עם המתחרים הרבים.


מה שייבדל אתכם לעומת האחרים הם הפרטים הקטנים כמו: עיצוב לוגו ייחודי, עיצוב הצעת מחיר דיגיטלית שגם היא מושקעת ומשכנעת את הלקוח שאכן מדובר באדם ועסק שמבין עניין. 
לכל אלו ועוד מצאתי פתרון מושלם - חבילת מיתוג דיגטלית חדשנית. 

תהליך עיצוב חבילת מיתוג מודרנית כולל:  1. אפיון מטרות העסק 
  2. עבודת מחקר לתחום העיסוק שלכם ובדיקת אסטרטגיות מתאימות
  3. עיצוב סקיצות ללוגו (עיצוב הלוגו הוא בבחינת מפתח ראשי לזרימת התהליך כולו) מעיצוב לוגו מוצלח לעסק אנו בונים שפה גרפית ומיתוג גרפי עוטף לשאר האלמנטים בחבילת המיתוג.
  4. עיצוב נייר מכתבים
  5. עיצוב חתימה למייל
  6. עיצוב לפייסבוק
  7. עיצוב הצעת מחיר מרשימה
  8. סגירת הקבצים לכדי חבילת מיתוג כולל התאמה לעולם הדפוס ולעולם המסך. 

מהי חבילת מיתוג חדשנית ומה היא כוללת? 

חבילת עיצוב לוגו

עיצוב כרטיס ביקור

עיצוב נייר מכתבים דיגיטלי


עיצוב חתימה דיגיטלית למייל


עיצוב ובניית דף עסקי מקצועי בפייסבוק

- התקנת דף מקצועי
- כולל עיצוב לטיימליין
- כולל עיצוב 3 תוויות - צור קשר, אודות, על השירות/מוצר שלכם.

{ הקמת דף עסקי בפייסבוק - כרטיס ביקור שיווקי מודרני, עדכני והעכשווי לנוכחות העסק שלך בשטח הדיגטלי ! }


עיצוב דף הצעת מחיר דיגיטלי

עיצוב הצעת מחיר דיגיטלית מעוצבת שתוכלו לשלוח למגוון לקוחות ולהרשים אותם! 
{להיט מכירתי ממותג שווה במיוחד שייצור רושם וזיכרון חיובי אצל לקוחות פוטנציאליים! }
מתוך עיצוב חבילת מיתוג מודרנית
מעוניינים? 
פנו אליי ונתחיל לעצב: 077-4420749 או למייל: grafficted@gmail.com 

עדיין לא בטוחים? צפו בהמלצות של הלקוחות שעוצבו להם חבילות המיתוג וחבילות עיצוב תדמית:
לירון אשכנזי - מנכ"ל - לירונה
חגית היקרה,

אני כל כך שמחה שבחרתי בך לבצע לי מיתוג, ממספר סיבות עיקריות : 
הוסף כיתוב


1. התוצאות מדהימות אני מאוד אוהבת ומתחברת ללוגו שלי הוא בהחלט מיוחד ויחד עם זאת מגדיר את העסק שלי. 

2. המקצועיות שלך לאורך כל העבודה שלנו יחד ועד לסיום וסגירת הקצוות, זה מתבטא בעמידה בלוחות זמנים, העצות המקצועיות שלך וההסברים ההגיוניים לכל בחירה שלנו משותפת.

3. והסיבה הכי גדולה השירות , מעבר לכישרון ולמקצועיות את פשוט מקסימה ולבבית, את יודעת בדיוק מה הצרכים שלי ולאן אני מכוונת ידעת גם איפה לעמוד על שלך ולא לתת לי לעשות טעויות של חוסר ידע וניסיון, המומחיות שלך ויחד עם זאת האדיבות והנדיבות שלך יצרו לשנינו יחסי עבודה חמים ונעימים מבחינתי את פשוט מדהימה!!!אני בהחלט אשמח לעבוד אתך שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב כי אני מתרגשת כל פעם מחדש מה תיצרי לי הפעם.


הוסף כיתוב
ירדן ומיכה לבקו - "לבקו -  קייטרינג לאירועים קטנים"
תודה ענקית, מכל הלב- על ליווי ועיצוב מקצועיים, חסרי פשרות ומהשורה הראשונה!! תודה על הסבלנות, ההקשבה, האכפתיות ועל עיצוב מדהים  הפרויקט שלנו תם אבל לא נשלם, אני בטוחה שנחזור לפרויקטים חדשים וגם לכוס קפה..וכמובן שנמליץ בכל פה ובכל מקום. אז שוב תודה לסטודיו לעיצוב גרפיקטד."רומי קנטי, רועי טורבינר ונופר דרוקמן - מנהלי ומקימי פרויקט "אריאל"
רצינו להמליץ בחום על המעצבת הגראפית המדהימה - חגית אמיתי!
יש לנו מיזם חברתי-עסקי ששמו פרויקט "אריאל", וחגית למעשה עיצבה לנו את כל השפה השיווקית מא' ועד ת'. החל מליווי צמוד לאורך כל התהליך, אשר בו גילתה סובלנות, מקצועיות, אחריות ואמינות, ועד לירידה לפרטים הקטנים בכדי ליצור מוצר שלם ואיכותי.
הוסף כיתוב
לפני שהגענו לחגית, עבדנו עם מעצב גרפי אחר וראינו שזה פשוט לא עובד. לא דיברנו באותה שפה שיווקית ולפיכך התוצרים לא תאמו את הציפיות שלנו.

חיפשנו באינטרנט מעצב גרפי חדש, ובמקרה הגענו לאתר של חגית אמיתי, בלי היכרות מוקדמת איתה. בשיחת הטלפון הראשונה הבנו שמדובר במישהי מאוד מקצועית, שיודעת להכווין ולשאול שאלות מדויקות כך שמלכתחילה נדבר באותה שפה שיווקית, וזה פשוט עבד!

גילינו מעצבת גרפית כשרונית מאוד שכיף ונעים לעבוד אתה, ושעשתה בשבילנו מעל ומעבר כדי שנצליח להוציא את המקסימום מהתהליך. ועל כל אלה רצינו לומר המון המון תודה!
חגית - את מיוחדת וייחודית בתחום! תודה על כל ההשקעה, היצירתיות, החשיבה בגדול והקדשת אקסטרה זמן עבורנו. מעריכים אותך מאוד ומאחלים לך שתמשיכי ליצור כאלה תוצרים מקסימים עם המון שמחה, כיף ואהבה.
תודה!!רומי קנטי, רועי טורבינר ונופר דרוקמן מנהלי ומקימי פרויקט "אריאל"

מעוניינים? 
פנו אליי ונתחיל לעצב: 077-4420749 או למייל: grafficted@gmail.com 

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *