חיפוש באתר

מיתוג עורכי דין

מיתוג עורכי דין

מה זה מיתוג? 
מיתוג הוא ערכי המשרד והקונספט של המשרד שלכם, המיתוג הגרפי הוא הביטוי של ערכים אלו בצורה גרפית שמתבטאת בצורניות, צבעוניות, קומפוזיציה ועוד... 
מיתוג משרד עורכת דין- עו"ד מיטל אביקסיס

המלצה של עו"ד מיטל אביקסיס:

עיצוב לוגו לעורכת דין מיטל אביקסיס
"חגית יקרה, תודה על שירות מקצועי, מקורי ומכל הלב..מהרגע הראשון ידעתי שאני בידיים טובות ומקצועיות...את מוכשרת ומדהימה!!! לא מפסיקים להחמיא לי על הלוגו. תודה!"

ללקוחה עו"ד מיטל אביקסיס- עו"ד לענייני משפחה, בוצע מיתוג גרפי שלם של חבילת מיתוג יוקרתית לעורכי דין, הלקוחה היא עורכת דין מומחית ב: דיני משפחה וירושה, הסכמי ממון, תביעות אבהות, ידועים בציבור. 


עו"ד, מעוניין במיתוג המשרד שלך? פנה אליי לחגית: 0774420749 או ל: grafficted@gmail.com

עו"ד, למה למהר ולמתג  את המשרד שלך עוד היום!?

למה לעו"ד למהר ולמתג את המשרד שלו?? מסיבה פשוטה שלדעתי, מיתוג  מקצועי מוכר! יש כל כך הרבה עורכי דין ומשרדי עורכי דין, התחרות קיימת והיא נושמת, בועטת וקיימת, השאלה מה אתה כעו"ד שרוצה להצליח עושה? מהן הפעולות והאסטרטגייה שלך כמשרד, האם יש לך את המודעות לצורך במיתוג טוב ומקצועי? מיתוג גרפי יוצר רושם, מיתוג גרפי משכנע אנשים הוא יוצר רושם אל מול הלקוחות הפוטנצייאלים שלך, הוא ההוכחה להצלחה שלך ולאופי שלך ולמה שאתה רוצה לשדר כלפי חוץ. (שאל את עצמך, האם אתה רוצה לשדר אלגנטיות בלוגו לעו"ד? לשדר סולידויות? לשדר מינימליזם? מקצועיות? חמימות? ועוד...) 
מיתוג עורכי דין
עיצוב לוגו לעורכי דין ומיתוג עורכי דין
מיתוג משרד עורך דין איתי חשאי, המתמחה בדיני משפחה, נזיקין, תאונות דרכים, תאונות עבודה והוצאה לפועל.

מיתוג ועיצוב לוגו וכרטיס ביקור לעו"ד איתי חשאי

מיתוג משרד עורכי דין איתי חשאי משרד המתמחה ב, המתמחה בדיני משפחה,
נזיקין, תאונות דרכים, תאונות עבודה והוצאה לפועל
עו"ד, מעוניין במיתוג המשרד שלך? פנה אליי לחגית: 0774420749 או ל: grafficted@gmail.com

למי מעורכי הדין מומלץ למתג את המשרד?

מיתוג משרד עורכי דין מומלץ לעורך דין שמבין את החשיבות של מיתוג גרפי למשרד כצעד וכהשקעה חד פעמית לטווח של שנים רבות קדימה, חשוב לדעת שמיתוג גרפי לא דורש תחזוקה שוטפת, מכיוון שברגע שיש לכם מיתוג טוב ומקצועי שאתם מתחברים אליו, הוא ילווה אתכם ואת קהל הלקוחות שלכם לשנים רבות הלאה. נתקלתי לא פעם בהרבה עו"ד לאחר שהתפשרו משיקולי תקציב ופנו אליי לתקן את המעוות ובעצם שילמו כפול! גם לגרפיקאי חובבני וגם למעצב שיודע את העבודה ומכיר את התחום של מיתוג עורכי דין בישראל. 


עיצוב לוגו למשרד עורכי דין- טוני עזרא
מיתוג משרד עורכי דין טוני עזרא

מיתוג עו"ד טוני עזרא


מיתוג משרד עורכי דין ושותפים נצר-וקנין

מיתוג משרד עורכי דין ושות' - נצר-וקנין
עו"ד, מעוניין במיתוג המשרד שלך? פנה אליי לחגית: 0774420749 או ל: grafficted@gmail.com

עו"ד, רוצה להצליח בשיווק המשרד שלך? 
בעיניי שיווק של המשרד שלך מתחיל מהמיתוג הגרפי אך אין ספק שזה מצריך ממך כעו"ד להיות בנוסף ובעיקר להיות: מקצועי, להיות מומחה בעשייה ובתחום שבו בחרת להתמחות.
הצלחה של כל עסק מתחילה מהמיתוג הרעיוני של העסק, מהחזון של המשרד, בנישה שבחרת לתחום העיסוק שלך, בקהל היעד שאתה פונה אליו או באמצעות שיווק, יח"צ לעו"ד, שיווק מפה לאוזן או בכל דרך אחרת שבחרת לשווק את המשרד ולהגדיל את ההכנסות של המשרד.
דרכים אלו הם שלבים בסולם להצלחה! מיתוג גרפי הוא החותמת שלכם כמעט בכל אחד מן השלבים הללו, חשבו על כך.. אם פניתם לערוץ שיווק של יח"צ לעו"ד, לא ראוי שיהיה לכם מיתוג גרפי? עיצוב לוגו, עיצוב נייר מכתבים לעו"ד, עיצוב חתימה למייל לעו"ד? אם פניתם לשיווק בפורומים לעו"ד - מה עם לוגו שמהווה ייצוג סולידי והולם למשרד שלך?  
עו"ד, מעוניין במיתוג המשרד שלך? פנה אליי לחגית: 0774420749 או ל: grafficted@gmail.com

מיתוג משרד עו"ד וגישור בצפון - בלזר אייל

מיתוג עורכת דין אפרת אספיר

מיתוג משרד עורכי דין אפרת אספיר ושות'


כאמור מיתוג גרפי טוב לעו"ד, עוזר לך לשווק את המשרד שלך, באמצעות לוגו שאותו ניתן ליישם באתר תדמיתי לעורכי דין או בדף נחיתה לעו"ד או בסרטון תדמית לעו"ד, או בפורומים בהם אתם נוכחים ובין השאר גם באמצעות הגשת כרטיס ביקור מקצועי ללקוח פוטנציאלי ועוד.. 
מיתוג גרפי חשוב למיתוג המשרד שלכם ובידולו מכל המתחרים השונים בשוק. 

עיצוב עו"ד לתעבורה- עורכת דין לירון לוי
מיתוג משרד עורכת דין לירון לוי המתמחה בדיני תעבורה
למה להשקיע כל כך הרבה במיתוג עורך דין?
כמה עולה מיתוג לעורכי דין? מיתוג מקצועי לעורכי דין דורש השקעה תקציבית גבוה, לא מדובר בתקציב של 500 ש"ח או 1,500 ש"ח לחבילת מיתוג לעורכי דין.. מיתוג מקצועי לא יכול להיות בסכום כזה בעיניי מחירי רצפה למיתוג עורכי דין הם נורת אזהרה לתוצאה שיכולה להתקבל בסוף. 
אני מציעה לעו"ד ולעסקים שונים מיתוג גרפי בהשקעה של תקציב גבוה אך משתלם לטווח הארוך, אני מציעה לך מיתוג למשרד עורכי דין שתואם את התחום המקצועי שלך, אני מציעה לך ליווי אישי בתהליך בריא ונכון למיתוג טוב ומעל הכול אני מציעה יצירתיות ומקצועיות, ואין טוב יותר ממראה עיניים אנא הרשה לי להוכיח זאת בפניך באמצעות מעט מן הדוגמאות של מיתוג לעורכי דין שעיצבתי לעשרות משרדי עורכי דין מהשורה הראשונה של עורכי הדין בארץ. 


עו"ד, מעוניין במיתוג המשרד שלך? פנה אליי לחגית: 0774420749 או ל: grafficted@gmail.com

המלצות של לקוחות עו"ד והוכחות בשטח למיתוג עורכי דין מקצועי וסולידי

עו"ד לירון לוי
לחגית,
תודה על השירות המקצועי, היעיל על הסבלנות שלך, על היצירתיות, ותודה גם על האכפתיות שלך, התייחסת אל הלוגו שלי כאילו שמדובר בעסק הפרטי שלך... חשבת איתי ביחד והתלבטת, נדנדת לי בצורה נעימה כשלא שיתפתי פעולה... וכמובן תודה על התוצאה המדהימה שמדברת בעד עצמה! אהבתי! הכל הגיע אלי מסודר, אסטתי וייצוגי! ממליצה בחום לכל חברי! מדובר בהוצאה חד פעמית שתלווה אותי בוודאי לשנים רבות... ככה זה שאתה עושה משהו שאתה אוהב... כנראה ;)עו'ד איתי חשאי, משרד עורכי דין- איתי חשאי
חגית היקרה,
ברצוני להודות לך על העבודה המדהימה שעשית, על המקצועיות, המקצוענות וההשקעה ועל היחס האישי. אני שמח שבחרתי דווקא בך לבצע עבורי את תהליך המיתוג למשרדי. במיוחד אני רוצה להודות לך על הדיוק והירידה לפרטים. בזכות המקצועיות הרבה שלך ובסבלנות אין קץ, הצלחת להוביל אותי יד ביד אל התוצאה הסופית. אני שמח להמליץ בחום על שירותייך לכל בעל עסק. אין לי ספק כי כל מי שייבחר לעבוד עמך יהיה מרוצה הן מהתהליך והן מהתוצאה.
עו'ד לין רוחם, משרד עורכת דין לין רוחם
חגית,
החל משיחתנו הראשונה הרגשתי שעשיתי את הבחירה הנכונה ולא טעיתי, ברצוני להודות לך מכל הלב על היחס האישי, המקצועי, הסבלני והחם שהענקת לי לאורך כל התהליך. במיוחד אני רוצה לציין לשבח את העובדה, כי נוכח החוש האסתטי שלך, השאיפה לשלמות והדקדוק בפרטים הקטנים, כמו גם ההקשבה שלך לרצונותיי, נוצר “מיתוג עסקי” יחיד ומיוחד שמסמל בדיוק את כל מה שחלמתי עליו.

אני מודה על כך שדרכינו נפגשו ומודה לך על כל ההשקעה. אין ספק כי רק כאשר עושים משהו שאוהבים ועם תשוקה רבה אפשר להגיע לתוצאות כאלו- וללא ספק ניכר שאת בעלת תשוקה אדירה לעיצוב, אני יותר משמחה להמליץ בחום לכל בעל/ת עסק שמחפש/ת תוצאות לעבוד עמך כי אני משוכנעת שהוא או היא יהיו שבעי רצון מ- א’ ועד ת‘.


עו"ד, מעוניין במיתוג המשרד שלך? פנה אליי לחגית: 0774420749 או ל: grafficted@gmail.comאתה מוזמן לקרוא עוד מאמרים על מיתוג עורכי דין : 
חבילת עיצוב לוגו לעו"ד
מיתוג עורכי דין וחבילת עיצוב לוגו לעורך דין
מיתוג עו"ד

לטיפים על שיווק ומיתוג עורכי דין הכנתי מדריך מקסים ובחינם!
עו"ד אם אתה רוצה ממש להשתכנע ולהבין את החשיבות של מיתוג איכותי אני מזמינה אתכם להוריד את המדריך למיתוג ושיווק עורכי דין. לגישה ישירה למדריך לחצו פה***לעורכי דין בלבד! (כל השאר יוסרו וייחסמו ע"י המערכת אז אנא לכבד את בקשתי ולא למלא את 
פרטיכם במידה ואינכם עו"ד!)


לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *