חיפוש באתר

קישורים

40  אתרי השראה לעיצוב לוגו - ויותר...

הקדמה: חלק מן ארגז הכלים של המעצב הגראפי בעידן של היום, הוא חיפוש מקורות השראה באתרים שונים, בפניכם מוצגת עבודת נמלים של איסוף וליקוט אתרים - מובילים, מעניינים, מרשימים, עם המון המון השראה בעיצוב לוגו. חלק מן תהליך עיצוב לוגו כפי שאתם בוודאי יודעים הוא - להיות עדכני, עלינו המעצבים לדעת מהם הטרנדים החמים, מהם הצבעים הפופלאריים ומהי השפה הרווחת  מסביבנו בקומונה המקצועית המקומית או הגלובאלית. לפיכך מובאים בפניכם המון קישורים לאתרים שיש בהם: אינפורמציה, כתבות, דוגמאות ללוגואים ומספר קטן של קישורים מעולים בנושא: מותג, דוגמאות לכרטיסי ביקור, ניירת ועוד. תהנו.
במידה יש קישור שלא עובד או שיש לכם קישור חדש להוסיף לרשימה, עדכנו אותי בבקשה: grafficted@gmail.com

מומלצים:  לוגו וסמל

כרטיסי ביקור וניירת

brand מיתוג

מידות

לעוד קישורים:

בחירת צבע נכון לעיצוב מוצלח
הקדמה: עם הזמן אספתי כל מיני קישורים מאתרים שהתרשמתי מהם, לרוב מדובר באתרים שנותנים לנו המעצבים כלים העוזרים בעבודת העיצוב, החלטתי להביא בפניכם מבחר קישורים העוסקים בצבעוניות, זהו נושא שלא פעם נתבקשתי לעזור בו, מעצבים בתהליך הראשוני של העיצוב צריכים לקבוע פלטת צבעים שתשרת את הרעיון בצורה הנכונה, הקריאטיבית והמקורית ביותר לכן כשאנו בתוך תהליך זה אנחנו זקוקים לעיתים ליד מכוונת שתפרה את דמיוננו ,היום ישנם אתרים שעוסקים בכך ואותם תמצאו בקישורים הבאים.

*במידה ויש קישור שלא עובד אשמח אם עדכנו אותי,  grafficted@gmail.com

מומלצים: COLORS

http://kuler.adobe.com -אחד מהאתרים לפלטות צבעים הטוב ביותר!
http://colorschemedesigner.com/ הגרסא העדכנית לאתר (אישית אני מעדיפה את הישן)
http://colorblender.com/ - עוד ערבוב...

HTML+WEB


על צבע והתיאוריה שמאחוריו

לעיוורי צבעים

לוח שנה מחיק

לוח שנה מחיק
לוח תכנון שנתי מחיק 2017-2018

מיתוג עסק

מיתוג עסק

מיתוג עסק מיתוג עסק הוא התפיסה, התחושה, החוויה, המסרים והערכים שמועברים לצופה, מה הצופה מזהה והאם הוא מזדהה עם השירות או המוצר שלכם, במידה...

אז נהיה בקשר?

שם

אימייל *

הודעה *